جک پارکینگی ریلی مخصوص درب کشویی

جک پارکینگی ریلی مخصوص درب کشویی

جک پارکینگی ریلی مخصوص درب کشویی

یکی از انواع درب‌های اتوماتیک جک پارکینگ ریلی است. کاربرد جک پارکینگی ریلی وقتی است که یا شما درب آهنی کشویی (به بغل بازشو) دارید، یا فضای کمی در پارکینگ شما وجود دارد که امکان گذاشتن جک پارکینگ بازویی و کرکره برقی وجود ندارد.

اگر قصد خرید جک پارکینگ دارید، جک‌های پارکینگی ریلی به دلیل قدرت بسیار بالای موتور و گیربکس خود و همچنین امکان ارائه عرض بازشو زیاد در، مناسب در کارخانه‌ها، ادارات و حتی اماکن پرتردد مسکونی که امکان تغییر در ریلی به لولایی را ندارند، عرضه شده است.

 

مهر درب ایرانیان طیف گسترده ای از جک‌های پارکینگی ریلی و درب بازکن‌های کشویی با کیفیت بالا، با گارانتی، کارآمد و هوشمند را ارائه می‌دهد که برای همه انواع مصارف تجاری ایده آل هستند. داخل پک جک پارکینگی ریلی، خود موتور، چشمی، فلاشر و 4متر دنده شانه‌ای قرار دارد. این محصولات به صورت پک کامل مجهز به آخرین فناوری هستند که دوام را برای ارائه عملکرد ثابت فراهم می‌کند.

این درب بازکن کشویی برای نصب در مجتمع های مسکونی و تجاری پرتردد، کارخانه‌ها و صنایع، فرودگاه‌ها و بسیاری مکان‌های دیگر ایده آل است. درب بازکن کشویی به دلیل تحمل وزن بالای درب ریلی، از مواد بادوام با استانداردهای کامل ساخته شده است که پایداری را فراهم می‌کند و همچنین گزینه‌های صرفه‌جویی در انرژی را نیز ارائه می‌دهد. 

جک پارکینگ ریلی

درب بازکن برقی کشویی، مناسب انواع درهای فلزی، شیشه ای، و سربی ساخته شده است که قابلیت اطمینان، پایداری و طول عمر بالاتری را ارائه می‌دهد. این محصولات برای عملکرد خوب و ثابت، توسط مدار فرمان و برد جک پارکینگ با زمان باز و بسته شدن قابل تنظیم هستند.

محصولات هم با موتورهای AC، و هم با موتورهای DC بدون جاروبک تولید شده‌اند که به باز و بسته شدن دروازه کشویی کمک می‌کنند. لذا این جک‌های ریلی بسیار کارآمد هستند و به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارند. مصرف برق درب بازکن کشویی ممکن است بسته به محصولات متفاوت باشد، اما به طور کلی به دو دسته‌ی 220 ولت و 24 ولت تقسیم می‌شوند.

جک ریلی سوزوکی

مهر درب ایرانیان  انواع درب بازکن‌های کشویی و جک ریلی را متناسب با نیازهای سفارشی شما ارائه می دهد. این محصولات همگی استاندارها و گواهینامه‌های لازم را دارا می‌باشند و برای ضمانت کارت گارانتی یک تا دو سال دارند.

جک‌های پارکینگ ریلی از لحاظ امنیتی ضد سرقت هستند زیرا به بغل بازشو بوده و با دیلم نیز امکان باز کردن آن، وقتی گیربکس موتور آن درگیر است وجود ندارد. در نتیجه علاوه بر امنیت منزل شما، هزینه‌ها را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهند.

نصب جک پارکینگ ریلی

نصب و سیم کشی جک‌های پارکنیگ ریلی، به راحتی توسط تمامی نصاب‌ها انجام می‌شود. می‌توانید نصاب این جک‌ها را در هر شهر بعد از خرید  دریافت کنید.

طیف گسترده‌ای از درب بازکن‌های کشویی را درمهر درب ایرانیان  که متناسب با نیازهای بودجه شما هستند قرار دادیم تا انتخاب راحت‌تری داشته باشید. این جک‌ها با خدمات پس از فروش و گارانتی شرکتی عرضه می‌شوند.

 

همچنین بخوانید مقاله باطری درب اتوماتیک شیشه ای