تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای ریلی کرکره ای برقی پاسداران

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای ریلی کرکره ای برقی پاسداران

 تعمیر درب اتوماتیک تهران یکی از مهمترین پارامترهایی است که افراد در هنگام مواجه با خرابی درب اتوماتیک با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. مساله تعمیر درب اتوماتیک در بسیاری موارد شاید با حل یک مشکل جزئی قابل رفع باشد و در برخی موارد نیازمند بررسی کارشناسانه یک متخصص را بطلبد و نیازمند تجربه باشد. 

مهر درب به عنوان یک شرکت با تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی درب های اتوماتیک به شما پیشنهاد می‌کنیم که تا جایی که امکان دارد سعی نمایید که در حوزه تعمیرات درب اتوماتیک از وجود یک کارشناس استفاده نمایید زیرا همان مسائل جزئی نیز باید با یک سری اصول اولیه انجام گیرد تا از بروز خرابی های بیشتر جلوگیری نماید.

مراحل تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای 

درب های اتوماتیک نیز مانند هر وسیله الکترونیکی دارای یک عمر مفید هستند که به مرور زمان دچار مشکلات و خرابی می شوند و نیاز به تعمیر درب اتوماتیک پیدا می کنند . ما در مجموعه مهر درب در تعمیر درب اتوماتیک تهران را به صورت تخصصی انجام می دهیم. شما قبل از تعمیر درب اتوماتیک باید نوع  درب اتوماتیک را مشخص کنید تا بتوانید به درستی مراحل تعمیر را طی کنید و به نتیجه مناسبی دست یابید. این نکته را همواره مدنظر قرار دهید که شیوه تعمیر هر مدل از درب های اتوماتیک کاملا متفاوت می باشد. در این بخش قصد داریم برخی از مهمترین مدل های درب اتوماتیک را بررسی کنیم.

تعمیر درب شیشه ای اتوماتیک

یکی از انواع درب اتوماتیک که بسیار محبوب و در عین حال تعمیر درب شیشه ای اتوماتیک نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد.

تعمیر درب کرکره ای اتوماتیک

یکی از انواع درب اتوماتیک که برای پارکینگ و فروشگاه و مراکز صنعتی و تجاری استفاده می شود تعمیر درب کرکره ای باید طبق اصولی انجام گیرد 

 

تعمیر جک درب پارکینگ

با توجه به تنوع بالای جک درب پارکینگ ، تعمیر جک درب پارکینگ در هر مدل به صورت کاملا متفاوت انجام می گیرد.

چرا تعمیر درب اتوماتیک با مهر درب 

بهتر است در هر کدام از مدل های درب اتوماتیک از تعمیرکار متخصص بهره بگیرید زیرا در بسیاری موارد در صورت انجام خدمات و تعمیرات درب اتوماتیک به صورت غیراصولی و اشتباه هزینه های بسیاری برای شما ایجاد خواهد شد . برخی از مهمترین مواردی که تعمیر درب اتوماتیک تهران را به مهر دربدر بسپارید. 

خدمات پس از فروش تعمیر درب اتوماتیک در مهر درب

شرکت مهر درب  با بهره گیری از کارشناسان مجرب و کارگاه تعمیراتی مجهز و قطعات و لوازم یدکی ، تعمیرات تخصصی انواع محصولات درب اتوماتیک از جمله تعمیر درب شیشه برقی ، تعمیر قفل برقی ،  تعمیر درب شیشه برقی ، تعمیر درب شیشه برقی پارکینگ ، تعمیر پرده هوا ، تعمیر ارام بند ، تعمیر قفل برقی را در تهران با ارائه شرایط ویژه انجام می‌دهد.

تعمیرات درب اتوماتیک در تهران

شرکت مهر درب ایرانیان در جهت افزایش عمر مفید سیستم های درب اتوماتیک اقدام به برگزاری سرویس های دوره ای منظم درب اتوماتیک برای شما عزیزان کرده است که شما می توانید جهت بررسی موارد هر کدام از سرویس های درب اتوماتیک از صفحه تعمیرات مخصوص ان محصول درب اتوماتیک دیدن فرمایید.

خدمات تعمیر درب برقی در تهران

اگه نیاز به هر گونه خدمات و تامین قطعه در مورد درب های اتوماتیک هستید با ما تماس بگیرید.

گارانتی تعمیر درب برقی در تهران

شرکت مهر درب ایرانیان  برای تمامی محصولات ارائه و نصب و اجرا شده شرایط گارانتی ویژه ای قرار داده است که ویژه مشتریانمهر درب ایرانیان در نظر گرفته شده است.

تعمیر درب اتوماتیک در مشهد

قیمت تعمیر درب اتوماتیک چقدر میشه ؟

یکی از سوال های پرتکرار مشتریان  مهر درب ایرانیان  هزینه های تعمیرات درب اتوماتیک می‌باشد که تعیین این هزینه کار دشواری است چون به پارامترهای مختلفی بستگی دارد و تا زمانی که ایراد و عیب درب اتوماتیک مشخص نگردد امکان تعیین و براورد هزینه نمی‌باشد.

فروش قطعات و لوازم یدکی درب اتوماتیک

شرکت مهر درب ایرانیان  با توجه به سابقه ۱۵ ساله در زمینه تعمیر انواع درب برقی ، فروش و تامین قطعات و لوازم یدکی انواع درب اتوماتیک را ارائه می‌نماید.

تعمیرکار درب برقی تهران

امروزه در کنار پیشرفت های صورت گرفته به منظور تسهیل زندگی افراد، وسایل و ابزار های مورد استفاده در ساخت و ساز و ساختمان ها نیز همگام با فناوری پیش رفته اند تا به این طریق روند زندگی افراد آسان تر شود. در گذشته درب های مورد استفاده برای ساختمان ها درب های معمولی آهنی بودند که برای باز و بسته شدن آن ها افراد باید به صورت دستی آن ها را باز یا بسته می کردند. اما امروزه درب های اتوماتیک جایگزین این درب های قدیمی شده اند که استفاده از آن ها مزیت های زیادی دارد.

کار با این درب ها به مراتب آسان تر و راحت تر است و خانه هایی که از این درب ها استفاده می کنند، امنیت بسیار بیش تری نیز دارند. اما با این حال در برخی مواقع ممکن است این درب ها دچار مشکلاتی شده و نیاز به تعمیر درب اتوماتیک وجود داشته باشد

دلایل خرابی درب برقی: 

درب اتوماتیک از قسمت‌های زیر ساخته شده است. هر کدام از این قسمت‌ها مشکل دار کار کند منجر به خرابی درب اتوماتیک شده و نیاز به تعمیر دارد.

  • ریموت، بازو ها، موتور
  • جک، سنسور چشمی، تابلو فرمان، فلاشر
  • سیم کشی ها و کابل ها، ریل و زنجیر موتور
  • آنتن مدار، برد

مهر درب ایرانیان با بهره گیری از تعمیرکاران و متخصصان تعمیراتی با گارانتی و ضمانت ، انواع درب های برقی شما را تعمیر می نماید.

 

چک لیست تعمیر درب اتوماتیک چیست و چطور تهیه می شود ؟

خودتان تعمیرکار درب برقی شوید

چطور متوجه بشویم که درب اتوماتیک ما نیاز به تعمیر یا تعویض دارد . در این قسمت سعی داریم چک لیست تعمیر درب اتوماتیک را در اختیار شما قرار دهیم.

۱- درب اتوماتیک خود را در حالت بسته قرار دهید.

وضعیت غلطک ها ، قرقره ها ، فنر ها ، موتور گیربکس ، چرخ دنده ها ، لولاها و سایر اجزای متحرک را چک کنید و هرگونه زنگ زدگی و ساییدگی را بررسی نمایید .

اگر علامت ظاهری در سیستم مشاهده کردید و یا صداهای نابهنجار در هنگام حرکت درب اتوماتیک شنیدید حتما از یک کارشناس مجرب استفاده ببرید.

بخوانید مطلب نمایندگی درب اتوماتیک آریو
تماس فوری

در بسیاری موارد می توانید عملیات چک کردن و تعمیر و نگهداری درب اتوماتیک را خودتان انجام دهید . عملیات روغن کاری و روان کاری لولاها و ریل های حرکتی و بلبرینگ ها سیستم درب اتوماتیک می تواند شخص شما انجام گیرد.

بهتر است قبل از روغن کاری توسط پاک کننده های مناسب در جهت تنظیف سیستم درب برقی اقدام نمایید.

۲- استفاده از لوازم و لباس ایمنی در هنگام انجام هر گونه عملیات تعمیر و نگهداری بروی سیستم حتما رعایت گردد.

به عنوان یکی از ارکان چک لیست تعمیر درب اتوماتیک شناخته می شود.

۳- حتما وضعیت تعادل و رگلاژی درب را تست نمایید.

۴- سیستم تشخیص مانع درب اتوماتیک را به صورت ماهانه تست نمایید . به این معنی که هر موقع درب اتوماتیک با یک شی خارجی برخورد نماید متوقف شده و در جهت عکس حرکت می نماید.

۵- عملکرد سنسورهای ایمنی درب برقی را تست نمایید.

باید در هنگام بسته شدن درب اتوماتیک ، مانعی را از مقابل سنسورها یا چشم های درب اتوماتیک عبور دهید در صورتی که سیستم متوقف شد به معنی کارکرد صحیح درب اتوماتیک تلقی می گردد.

در پایان پیشنهاد میکنم که از سرویس های دوره ای مهر درب ایرانیان در جهت افزایش عمر مفید سیستم و کاهش استهلاک بهره ببرید. کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

اگه میخای چک لیست تعمیر درب اتوماتیک را دانلود کنی و همیشه همراه داشته باشی میتونی برامون کامنت بزاری تا برات لینک بفرستم

 
سوالات متداول تعمیر درب اتوماتیک

۱- قیمت تعمیر درب اتوماتیک چقدر است؟ 

قیمت تعمیر درب اتوماتیک کاملا وابسته به نوع درب و مدل آن می‌باشد. برای اطلاع از قیمت‌ها تماس بگیرید.

۲- نمایندگی تعمیر درب اتوماتیک در تهران کجاست؟ 

یکی از نمایندگی‌های رسمی تعمیر درب اتوماتیک در تهران مهر درب ایرانیان می‌باشد که می‌توانید کارهای تعمیراتی را به آن بسپارید.

۳- تعمیر درب شیشه ای چگونه است؟ 

ریل و درب پوشش آلومینیومی درب‌های شیشه ای خراب نمی‌شود اما گاهی نیاز به تعمیر دارد.

۴- دلیل خرابی درب اتوماتیک چیست؟

بروز مشکل در سیستم برقی، از کار افتادن سنسورهای چشمی، کارنکردن ریموت، از کار افتادن سنسورهای چشمی الکترونیکی، خرابی جک و…

 

همچنین بخوانید مقاله فروش موتور دانکر اصلی آلمان

 

معرفی محله حسین آباد

درباره‌ی محله پاسداران

پاسداران یا سلطنت آباد منطقه‌ای خوب در شمال شرق تهران است؛ خیابان اصلی این محله با عنوان خیابان پاسداران تشکیل دهنده مرز منطقه 3 و 4 شهرداری تهران هست. بیشتر ساکنان این محله افسران ارتش جمهوری اسلامی ایران هستند و به همین دلیل بعد از انقلاب به پاسداران تغییر نام یافت.

قیمت آپارتمان پاسداران نسبت به مناطق متوسط به پایین تهران گران‌تر است و افرادی که از لحاظ شرایط مالی در سطح بالایی هستند می توان اقدام به اجاره آپارتمان در این منطقه نمایند. مجموعه املاک نگین بهترین و مناسب‌ترین فایل های اجاره و رهن آپارتمان پاسداران را می تواند به صورت مستقیم در اختیار مشتریان قرار دهد.

معروف‌ترین خیابان ‌های تهران برای اجاره آپارتمان پاسداران

قدیمی ترین خیابان پاسداران که در گذشته روستایی خوش آب و هوا بوده و بعدها محل سکونت کارکنان ضرابخانه ناصرالدین شاه قرار گرفت، محله ضرابخانه است. همچنین از مهم‌ترین خیابان های منطقه پاسداران می توان به خیابان‌های نگارستان، بوستان، محله دروس تهران، اختیاریه، هروی، خیابان فرخی یزدی، گل نبی، بهستان، خیابان حصار بوعلی، شهرک شهید چمران، کلاهدوز، خیابان بهارستان، فرمانیه، لسانی، احتشامیه و خیابان اقدسیه اشاره کرد.

 کسانی که قصد اجاره آپارتمان پاسداران را دارند می تواند آپارتمان های موجود در یکی از این خیابان ها را برای سکونت انتخاب کنند. همچنین خیابان گلستان این منطقه را می توان به عنوان بهترین محل پاسداران برای خرید مسکن معرفی کرد؛ البته گلستان از گران قیمت‌ترین خیابان های این منطقه محسوب می شود. به همین دلیل برای رهن، اجاره یا خرید مسکن در این محل باید بودجه بسیار زیادی در اختیار داشت.

رهن و اجاره آپارتمان پاسداران

 فاکتورهای مهم در تعیین قیمت آپارتمان پاسداران

منطقه پاسداران تهران به دلیل داشتن دسترسی های بالا به نقاط مختلف تهران، امکانات رفاهی عمومی خوب، آب و هوایی خوب و شرایط طبیعت گردی جذاب از جمله محلات بالا شهر تهران محسوب می شود. قیمت آپارتمان پاسداران در قسمت شمالی آن و محلات نیاوران و اقدسیه نسبتا گران است و از مناطق مرفه و اعیان نشین تهران به شمار می روند. این منطقه وسعت زیادی داشته و در هر محله آن قیمت خرید، رهن و اجاره آپارتمان متفاوت است و در قسمت های شمالی این محله قیمت مسکن بسیار بالا می رود. به طوری که خرید آپاراتمان پاسداران تقریبا از متری 30 میلیون تومان در خیابان هروی تا متری 60 میلیون تومان در خیابان فرمانیه افزایش قیمت دارد. در ادامه به بررسی سه عامل مهم در تعیین قیمت آپارتمان در خیابان پاسداران می پردازیم.

 

1.دسترسی های خیابان پاسداران

خیابان پاسداران از لحاظ دسترسی به دیگر نقاط تهران بهترین منطقه این شهر محسوب می شود. چرا که در این خیابان ایستگاه نوبنیاد مربوط به خط سه مترو و خطوط بی آرتی و اتوبوسرانی به صورت منظم به مردم خدمات با کیفیت حمل و نقل را ارائه می دهند. در محله پاسداران وجود ایستگاه های مترو شهید زین‌الدین، نوبنیاد، هروی و حسین‌ آباده و فاصله اندک این خیابان به بزرگراه های صدر، امام علی (ع) و صیاد شیرازی سبب شده این منطقه به‌راحتی به دیگر مناطق تهران دسترسی داشته باشد.

خطوط تاکسی فراوان در پایانه‌ تاکسیرانی میدان نوبنیاد و چهارراه پاسداران و چند خط اتوبوس و بی آرتی به سمت خیابان رسالت، پایانه تجریش، بلوار صبا، بزرگراه شهید صدر و بابایی که باعث افزایش دسترسی ها به محلات و خیابان های دیگر می شود؛ از دیگر مزایای خرید، رهن یا اجاره آپارتمان پاسداران بوده که توجه بسیاری افراد را به خود جلب کرده است.