تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای ریلی کرکره ای برقی لویزان

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای ریلی کرکره ای برقی لویزان

 تعمیر درب اتوماتیک تهران یکی از مهمترین پارامترهایی است که افراد در هنگام مواجه با خرابی درب اتوماتیک با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. مساله تعمیر درب اتوماتیک در بسیاری موارد شاید با حل یک مشکل جزئی قابل رفع باشد و در برخی موارد نیازمند بررسی کارشناسانه یک متخصص را بطلبد و نیازمند تجربه باشد. 

مهر درب به عنوان یک شرکت با تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی درب های اتوماتیک به شما پیشنهاد می‌کنیم که تا جایی که امکان دارد سعی نمایید که در حوزه تعمیرات درب اتوماتیک از وجود یک کارشناس استفاده نمایید زیرا همان مسائل جزئی نیز باید با یک سری اصول اولیه انجام گیرد تا از بروز خرابی های بیشتر جلوگیری نماید.

مراحل تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای 

درب های اتوماتیک نیز مانند هر وسیله الکترونیکی دارای یک عمر مفید هستند که به مرور زمان دچار مشکلات و خرابی می شوند و نیاز به تعمیر درب اتوماتیک پیدا می کنند . ما در مجموعه مهر درب در تعمیر درب اتوماتیک تهران را به صورت تخصصی انجام می دهیم. شما قبل از تعمیر درب اتوماتیک باید نوع  درب اتوماتیک را مشخص کنید تا بتوانید به درستی مراحل تعمیر را طی کنید و به نتیجه مناسبی دست یابید. این نکته را همواره مدنظر قرار دهید که شیوه تعمیر هر مدل از درب های اتوماتیک کاملا متفاوت می باشد. در این بخش قصد داریم برخی از مهمترین مدل های درب اتوماتیک را بررسی کنیم.

تعمیر درب شیشه ای اتوماتیک

یکی از انواع درب اتوماتیک که بسیار محبوب و در عین حال تعمیر درب شیشه ای اتوماتیک نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد.

تعمیر درب کرکره ای اتوماتیک

یکی از انواع درب اتوماتیک که برای پارکینگ و فروشگاه و مراکز صنعتی و تجاری استفاده می شود تعمیر درب کرکره ای باید طبق اصولی انجام گیرد 

 

تعمیر جک درب پارکینگ

با توجه به تنوع بالای جک درب پارکینگ ، تعمیر جک درب پارکینگ در هر مدل به صورت کاملا متفاوت انجام می گیرد.

چرا تعمیر درب اتوماتیک با مهر درب 

بهتر است در هر کدام از مدل های درب اتوماتیک از تعمیرکار متخصص بهره بگیرید زیرا در بسیاری موارد در صورت انجام خدمات و تعمیرات درب اتوماتیک به صورت غیراصولی و اشتباه هزینه های بسیاری برای شما ایجاد خواهد شد . برخی از مهمترین مواردی که تعمیر درب اتوماتیک تهران را به مهر دربدر بسپارید. 

خدمات پس از فروش تعمیر درب اتوماتیک در مهر درب

شرکت مهر درب  با بهره گیری از کارشناسان مجرب و کارگاه تعمیراتی مجهز و قطعات و لوازم یدکی ، تعمیرات تخصصی انواع محصولات درب اتوماتیک از جمله تعمیر درب شیشه برقی ، تعمیر قفل برقی ،  تعمیر درب شیشه برقی ، تعمیر درب شیشه برقی پارکینگ ، تعمیر پرده هوا ، تعمیر ارام بند ، تعمیر قفل برقی را در تهران با ارائه شرایط ویژه انجام می‌دهد.

تعمیرات درب اتوماتیک در تهران

شرکت مهر درب ایرانیان در جهت افزایش عمر مفید سیستم های درب اتوماتیک اقدام به برگزاری سرویس های دوره ای منظم درب اتوماتیک برای شما عزیزان کرده است که شما می توانید جهت بررسی موارد هر کدام از سرویس های درب اتوماتیک از صفحه تعمیرات مخصوص ان محصول درب اتوماتیک دیدن فرمایید.

خدمات تعمیر درب برقی در تهران

اگه نیاز به هر گونه خدمات و تامین قطعه در مورد درب های اتوماتیک هستید با ما تماس بگیرید.

گارانتی تعمیر درب برقی در تهران

شرکت مهر درب ایرانیان  برای تمامی محصولات ارائه و نصب و اجرا شده شرایط گارانتی ویژه ای قرار داده است که ویژه مشتریانمهر درب ایرانیان در نظر گرفته شده است.

تعمیر درب اتوماتیک در مشهد

قیمت تعمیر درب اتوماتیک چقدر میشه ؟

یکی از سوال های پرتکرار مشتریان  مهر درب ایرانیان  هزینه های تعمیرات درب اتوماتیک می‌باشد که تعیین این هزینه کار دشواری است چون به پارامترهای مختلفی بستگی دارد و تا زمانی که ایراد و عیب درب اتوماتیک مشخص نگردد امکان تعیین و براورد هزینه نمی‌باشد.

فروش قطعات و لوازم یدکی درب اتوماتیک

شرکت مهر درب ایرانیان  با توجه به سابقه ۱۵ ساله در زمینه تعمیر انواع درب برقی ، فروش و تامین قطعات و لوازم یدکی انواع درب اتوماتیک را ارائه می‌نماید.

تعمیرکار درب برقی تهران

امروزه در کنار پیشرفت های صورت گرفته به منظور تسهیل زندگی افراد، وسایل و ابزار های مورد استفاده در ساخت و ساز و ساختمان ها نیز همگام با فناوری پیش رفته اند تا به این طریق روند زندگی افراد آسان تر شود. در گذشته درب های مورد استفاده برای ساختمان ها درب های معمولی آهنی بودند که برای باز و بسته شدن آن ها افراد باید به صورت دستی آن ها را باز یا بسته می کردند. اما امروزه درب های اتوماتیک جایگزین این درب های قدیمی شده اند که استفاده از آن ها مزیت های زیادی دارد.

کار با این درب ها به مراتب آسان تر و راحت تر است و خانه هایی که از این درب ها استفاده می کنند، امنیت بسیار بیش تری نیز دارند. اما با این حال در برخی مواقع ممکن است این درب ها دچار مشکلاتی شده و نیاز به تعمیر درب اتوماتیک وجود داشته باشد

دلایل خرابی درب برقی: 

درب اتوماتیک از قسمت‌های زیر ساخته شده است. هر کدام از این قسمت‌ها مشکل دار کار کند منجر به خرابی درب اتوماتیک شده و نیاز به تعمیر دارد.

 • ریموت، بازو ها، موتور
 • جک، سنسور چشمی، تابلو فرمان، فلاشر
 • سیم کشی ها و کابل ها، ریل و زنجیر موتور
 • آنتن مدار، برد

مهر درب ایرانیان با بهره گیری از تعمیرکاران و متخصصان تعمیراتی با گارانتی و ضمانت ، انواع درب های برقی شما را تعمیر می نماید.

 

چک لیست تعمیر درب اتوماتیک چیست و چطور تهیه می شود ؟

خودتان تعمیرکار درب برقی شوید

چطور متوجه بشویم که درب اتوماتیک ما نیاز به تعمیر یا تعویض دارد . در این قسمت سعی داریم چک لیست تعمیر درب اتوماتیک را در اختیار شما قرار دهیم.

۱- درب اتوماتیک خود را در حالت بسته قرار دهید.

وضعیت غلطک ها ، قرقره ها ، فنر ها ، موتور گیربکس ، چرخ دنده ها ، لولاها و سایر اجزای متحرک را چک کنید و هرگونه زنگ زدگی و ساییدگی را بررسی نمایید .

اگر علامت ظاهری در سیستم مشاهده کردید و یا صداهای نابهنجار در هنگام حرکت درب اتوماتیک شنیدید حتما از یک کارشناس مجرب استفاده ببرید.

بخوانید مطلب نمایندگی درب اتوماتیک آریو
تماس فوری

در بسیاری موارد می توانید عملیات چک کردن و تعمیر و نگهداری درب اتوماتیک را خودتان انجام دهید . عملیات روغن کاری و روان کاری لولاها و ریل های حرکتی و بلبرینگ ها سیستم درب اتوماتیک می تواند شخص شما انجام گیرد.

بهتر است قبل از روغن کاری توسط پاک کننده های مناسب در جهت تنظیف سیستم درب برقی اقدام نمایید.

۲- استفاده از لوازم و لباس ایمنی در هنگام انجام هر گونه عملیات تعمیر و نگهداری بروی سیستم حتما رعایت گردد.

به عنوان یکی از ارکان چک لیست تعمیر درب اتوماتیک شناخته می شود.

۳- حتما وضعیت تعادل و رگلاژی درب را تست نمایید.

۴- سیستم تشخیص مانع درب اتوماتیک را به صورت ماهانه تست نمایید . به این معنی که هر موقع درب اتوماتیک با یک شی خارجی برخورد نماید متوقف شده و در جهت عکس حرکت می نماید.

۵- عملکرد سنسورهای ایمنی درب برقی را تست نمایید.

باید در هنگام بسته شدن درب اتوماتیک ، مانعی را از مقابل سنسورها یا چشم های درب اتوماتیک عبور دهید در صورتی که سیستم متوقف شد به معنی کارکرد صحیح درب اتوماتیک تلقی می گردد.

در پایان پیشنهاد میکنم که از سرویس های دوره ای مهر درب ایرانیان در جهت افزایش عمر مفید سیستم و کاهش استهلاک بهره ببرید. کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

اگه میخای چک لیست تعمیر درب اتوماتیک را دانلود کنی و همیشه همراه داشته باشی میتونی برامون کامنت بزاری تا برات لینک بفرستم

 
سوالات متداول تعمیر درب اتوماتیک

۱- قیمت تعمیر درب اتوماتیک چقدر است؟ 

قیمت تعمیر درب اتوماتیک کاملا وابسته به نوع درب و مدل آن می‌باشد. برای اطلاع از قیمت‌ها تماس بگیرید.

۲- نمایندگی تعمیر درب اتوماتیک در تهران کجاست؟ 

یکی از نمایندگی‌های رسمی تعمیر درب اتوماتیک در تهران مهر درب ایرانیان می‌باشد که می‌توانید کارهای تعمیراتی را به آن بسپارید.

۳- تعمیر درب شیشه ای چگونه است؟ 

ریل و درب پوشش آلومینیومی درب‌های شیشه ای خراب نمی‌شود اما گاهی نیاز به تعمیر دارد.

۴- دلیل خرابی درب اتوماتیک چیست؟

بروز مشکل در سیستم برقی، از کار افتادن سنسورهای چشمی، کارنکردن ریموت، از کار افتادن سنسورهای چشمی الکترونیکی، خرابی جک و…

 

همچنین بخوانید مقاله فروش موتور دانکر اصلی آلمان

 

معرفی محله لویزان

لویزان یکی از مناطق خوش آب و هوای تهران است که بیشتر با عنوان پارک جنگلی لویزان شناخته شده است. اما آیا با وجود جو امنیتی و نظامی موجود در این منطقه، هنوز هم اجاره یا خرید آپارتمان در لویزان برای افراد غیرنظامی توصیه می‌شود؟

 

منطقه لویزان کجاست؟

لویزان یکی از محله‌های سرسبز و خوش آب و هوای پایتخت است که در منطقه ۴ شهرداری تهران قرار گرفته است. از نظر موقعیت جغرافیایی، لویزان در شمال شرقی تهران واقع شده و از سمت شمال به اتوبان شهید بابایی و محله ازگل، از جنوب به بزرگراه همت و تپه‌های شمس آباد، از شرق به خیابان هنگام و محله شیان و از غرب به بزرگراه امام علی و محله حسین آباد محدود می‌شود.

در پاسخ به سوال «لویزان کجاست؟» باید گفت که این محله در بزرگراه امام علی، بعد از خروجی بزرگراه زین الدین قرار گرفته است.

 

بهترین جای لویزان برای خرید یا اجاره آپارتمان

در مورد قیمت آپارتمان در لویزان باید بدانید که املاک این منطقه به دلیل قرارگیری در نزدیکی محله‌های گران قیمتی مانند اراج، اختیاریه، منظریه و پاسداران از متوسط قیمت آپارتمان در پایتخت گرانتر است. به شکلی که می‌توان گفت این محدوده یکی از گران‌ قیمت‌ترین محلات منطقه ۴ تهران محسوب می‌شود.

در بحث اجاره و خرید آپارتمان در لویزان باید گفت که خیابان‌های هنگام و شیان یکم تا هفتم و خیابان کیوان از جایگاه ویژه‌ای در این محله برخوردار هستند. بافت قدیمی و در واقع ده سابق لویزان، در حال حاضر در هسته مرکزی این منطقه قرار دارد و خیابان شهید رضا فرشادی گذر اصلی این ناحیه است. قابل ذکر است که ساکنین این منطقه برای خرید مایحتاج خود بیشتر به این خیابان مراجعه می‌کنند.

در لویزان شهرک ولیعصر و دیگر شهرک‌های سازمانی نظامی به چشم می‌خورند، ولی برای خرید آپارتمان شخصی در لویزان، خیابان شعبانلو یکی از بهترین‌هاست.

 

دسترسی‌ های لویزان چگونه است؟

در بحث خرید یا اجاره آپارتمان در لویزان باید عنوان کنیم که این منطقه در طرح ترافیک و یا طرح زوج و فرد پایتخت قرار ندارد و رفت و آمد با خودروی شخصی در هر ساعتی از شبانه‌روز بدون محدودیت انجام می‌پذیرد.

دسترسی_-های-لویزان-چگونه-است

از طرف دیگر لویزان را باید منطقه‌ای محصور شده در بین بزرگراه‌های اصلی تهران دانست، به نوعی که در شمال با بزرگراه سرلشکر بابایی، در غرب با بزرگراه امام علی، از شرق با خیابان هنگام و از جنوب با اتوبان شهید همت، دسترسی آسان اهالی این منطقه به سراسر نقاط پایتخت را موجب می‌شود.

این بزرگراه‌ها به کاهش بار ترافیکی لویزان کمک شایانی کرده‌اند، به شکلی که ترافیک و تراکم خودروها در تمامی این منطقه روان است. اما به صورت استثناء در روزهای تعطیل شاهد حجم بالای تردد خودروها در مبادی ورودی پارک‌ جنگلی شیان هستیم.

از نظر دسترسی اهالی لویزان به سرویس‌های حمل و نقل، خطوط اتوبوسرانی متعددی در این منطقه وجود دارند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

 • خط ۱۰۹ اتوبوس‌های تندرو از مبدا پایانه لاله به مقصد متروی جوانمرد قصاب
 • خط ۳۸۷ از مبدا میدان رسالت به مقصد میدان قدس که در این منطقه ایستگاه دارد.
 • خط ۳۰۱ از مبدا پایانه متروی شهید حقانی به مقصد بلوار ارتش که در بلوار نیروی زمینی لویزان توقف دارد.
 • خط ۲۱۳ از مبدا شهرک شهید محلاتی به میدان رسالت که در خبایان هنگام و بلوار نیروی زمینی ایستگاه دارد.
 • خط ۲۱۶ از مبدا شهرک شهید محلاتی به پایانه علم و صنعت که در خیابان هنگام و چهارراه استقلال توقف دارد.
 • خط ۲۱۴ از مبدا پایانه شهید دستواره به مقصد پایانه افق

اگر قصد استفاده از مترو را دارید، ایستگاه مستقلی در لویزان وجود ندارد و باید به وسیله تاکسی به ایستگاه مترو نوبنیاد در پاسداران یا مترو حسین آباد در هروی بروید.

 

بررسی امکانات منطقه برای خرید و اجاره آپارتمان در لویزان

اطلاع از امکانات مختلف اولین قدم برای اجاره یا خرید آپارتمان در لویزان محسوب می‌شود، به همین دلیل ما در سامانه متقاضی تمامی امکانات موجود در محله لویزان را برای شما به همراه آدرس لیست کرده‌ایم.

 

بهترین مدارس و مراکز آموزشی لویزان

منطقه لویزان از لحاظ دسترسی به مدارس در مقاطع مختلفی یکی از بهترین‌ها در مناطق شمالی تهران است. در ادامه تعدادی از این مراکز آموزشی را مشاهده خواهید کرد.

 • پیش دبستانی اندیشه (غیردولتی پسرانه) خیابان فرشادی، شاهرضایی، خیابان سلیمی، بن بست هشتم شرقی، پلاک ۵
 • پیش دبستانی زنبق (غیر دولتی دخترانه) لویزان، خیابان فرشادی، شاهرضایی، خیابان سلیمی، بن بست هشتم شرقی
 • مدرسه ادب (دبستان پسرانه غیردولتی): لویزان، خیابان فرشادی، خیابان شهید شاهرضایی
 • مدرسه کنی اسلامی (دبستان دخترانه عادی دولتی): لویزان، میدان حسین آباد، خیابان شهید جوانشیر، پلاک ۳۳
 • مدرسه عترت (دبستان دخترانه غیردولتی): لویزان، خیابان شهید طجرلو، شهرک شهید دقایقی
 • مدرسه رحمانعلی شعبانی (دبستان پسرانه شاهد): لویزان، خیابان فرشادی، خیابان شهید ازگلی، پلاک ۴
 • مدرسه نبی اکرم (دبستان پسرانه غیردولتی): لویزان، خیابان شهید طجرلو، شهرک شهید دقایقی
 • مدرسه حضرت زهرا (متوسطه دوره اول دخترانه عادی دولتی): لویزان، میدان حسین آباد، خیابان شهید جوانشیر، روبروی مسجد کنی
 • مدرسه شهید صیاد شیرازی: لویزان، شهرک شهید فلاحی، بعد از آپارتمان‌های ۱۰ طبقه‌ای
 • مدرسه حقیقت (دبستان دخترانه عادی دولتی): لویزان، خیابان فرشادی، خیابان شاه رضائی، خیابان سلیمی، بن بست هشتم شرقی
 • مدرسه عمار (دبستان پسرانه عادی دولتی): لویزان، خیابان شهید شاه رضائی، خیابان شهید سلیمی، کوچه هشتم
 • مدرسه ثامن الحجج (متوسطه دوره اول پسرانه غیردولتی): لویزان، خیابان فرشادی، کوچه ازگلی
 • مدرسه امام علی (دبستان پسرانه عادی دولتی): لویزان، میدان حسین آباد، خیابان شهید جوانشیر
 • مدرسه عترت (متوسطه دوره اول غیردولتی): لویزان، میدان طجرلو، شهرک شهید دقایقی
 • آموزشگاه زبان انگلیسی نسیم شیان: لویزان، خیابان فرشادی، خیابان شهید شاهرضایی
 • آموزشگاه موسیقی ساوار: لویزان، خیابان شهید رضا فرشادی، خیابان شهید طجرلو
 • دانشگاه صنعتی مالک اشتر: لویزان، بزرگراه امام علی (ع)، ضلع غربی خیابان شعبانلو
 • دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی: لویزان، بزرگراه امام علی (ع)، خیابان شعبانلو
 • دانشگاه علمی کاربردی شهید امانی: لویزان، کنارگذر بزرگراه شهید بابایی، بلوار نیروی زمینی

 

درمانگاه‌ ها و داروخانه‌ ها محله لویزان

دسترسی آسان به مراکز درمانی می‌تواند یک اولویت برای خرید یا اجاره آپارتمان در لویزان محسوب شود. بدون شک این منطقه از لحاظ تعداد مراکز درمانی رتبه مناسبی دارد.

 • درمانگاه مادران: لویزان، انتهای خیابان هنگام، ۳۵ متری استقلال ، ۱۶ متری دوم
 • درمانگاه استقلال: لویزان، بلوار هنگام، بلوار استقلال، نبش ولائیان شمالی
 • بیمارستان شهید کشوری: لویزان، کنارگذر بزرگراه شهید بابایی
 • درمانگاه چهارده معصوم: لویزان، خیابان هنگام، بلوار استقلال، خیابان سروش شمالی
 • درمانگاه حضرت ولی‌عصر (عج): لویزان، اتوبان امام علی (ع)، خیابان فرشادی، خیابان طالقانی
 • مطب دکتر حسن نصیریان: لویزان، خیابان شعبانلو، خیابان شهید سلیمی
 • مطب دکتر صیاد: لویزان، خیابان شعبانلو، خیابان شهید رضا فرشادی
 • داروخانه دکتر فرهت: لویزان، خیابان شعبانلو، خیابان شهید رضا فرشادی
 • داروخانه شهید فلاحی: لویزان، کنارگذر اتوبان شهید بابایی
 • داروخانه شبانه‌روزی دکتر قنبری: لویزان، خروجی بزرگراه امام علی (ع)، خیابان شیان
 • داروخانه اوشانی: لویزان، خروجی بزرگراه امام علی (ع)، خیابان شیان

 

ساختمان‌ های دولتی و مراکز اداری لویزان

از آنجایی که بیشتر بافت این منطقه نظامی است، جای تعجب نیست که بیشتر ساختمان‌ های دولتی در لویزان به همین موضوع اختصاص یافته باشند.

 • دفتر پیشخوان دولت: لویزان، خروجی بزرگراه امام علی (ع)، خیابان شیان، خیابان طجرلو
 • اداره بهداشت و درمان نزاجا: لویزان، خیابان شعبانلو، بلوار نیروی زمینی
 • ستاد ایثارگران نزاجا: لویزان، کنارگذر اتوبان بابایی، خیابان شعبانلو
 • مخابرات شهرک شهید فلاحی: لویزان، کنارگذر اتوبان بابایی، خیابان شعبانلو
 • دفترخانه اسناد رسمی ۱۴۸۱: لویزان، خیابان فرشادی، خیابان شهید طجرلو

 

مراکز مذهبی منطقه لویزان

امامزاده پنج تن لویزان یکی از شناخته شده‌ترین مراکز دینی در تهران است که در همین منطقه قرار گرفته، در ادامه به آدرس دسترسی به این امامزاده و سایر مراکز مذهبی موجود در لویزان اشاره خواهیم کرد.

 • مسجد جامع لویزان: خیابان شهید رضا فرشادی، خیابان جعفریان
 • مسجد ثقلین: خیابان شیان، داخل محوطه پارک جنگلی لویزان
 • مسجد حضرت ولی‌عصر (عج): لویزان، خیابان فرشادی، خیابان طالقانی، خیابان طاهرآبادی
 • مسجد حضرت علی و زهرا: لویزان، خیابان شیان، خیابان شیان سوم
 • مسجد باب الحوائج (ع): لویزان، کنارگذر بزرگراه امام علی (ع)
 • امامزاده لویزان (پنج تن): لویزان، خیابان فرشادی، خیابان شهید طجرلو
 • مسجد امیرالمومنین نزاجا: بزرگراه بابایی، لویزان، خیابان شعبانلو
 • مسجد شهدای لویزان: خیابان شعبانلو، بالاتر از میدان شهید فلاحی

 

پارک‌ ها و مراکز تفریحی لویزان

پارک لویزان با مساحت ۱۱۰۰ هکتاری خود بزرگ‌ترین بوستان جنگلی تهران محسوب می‌شود. این بوستان یکی از زیباترین تفرجگاه‌هایی هست که می‌توانید در پایتخت پیدا کنید. این بوستان چندین مسیر دسترسی آسان از منطقه لویزان دارد.

 • بوستان شادی: لویزان، شهرک شهید فلاحی
 • پارک کوثر: لویزان، خیابان شیان
 • باغ پرندگان: لویزان، بزرگراه شهید بابایی، خیابان کوهستان، پارک جنگلی لویزان
 • سرای محله لویزان: میدان طجرلو، خیابان شهید قدیری (شیان یکم)، پلاک ۴۲
 • پارک شهید فلاحی: لویزان، خیابان شعبانلو، بعد از میدان شهید فلاحی
 • بوستان شب بو: لویزان، خیابان فرشادی، خیابان محمدی
 • بوستان ولیعصر: لویزان، جنب بزرگراه امام علی (ع)، خیابان مبارکی
 • استخر ۲۲ بهمن مینی سیتی: خیابان شعبانلو، بلوار نیروی زمینی
 • بوستان انار: لویزان، خیابان استقلال، ابتدای خیابان هنگام
 • استخر رجایی: لویزان، خیابان شعبانلو
 • آمفی تئاتر شهید تهرانی مقدم: لویزان، خیابان شعبانلو