تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای ریلی کرکره ای برقی تجریش

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای ریلی کرکره ای برقی تجریش

 تعمیر درب اتوماتیک تهران یکی از مهمترین پارامترهایی است که افراد در هنگام مواجه با خرابی درب اتوماتیک با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. مساله تعمیر درب اتوماتیک در بسیاری موارد شاید با حل یک مشکل جزئی قابل رفع باشد و در برخی موارد نیازمند بررسی کارشناسانه یک متخصص را بطلبد و نیازمند تجربه باشد. 

مهر درب به عنوان یک شرکت با تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی درب های اتوماتیک به شما پیشنهاد می‌کنیم که تا جایی که امکان دارد سعی نمایید که در حوزه تعمیرات درب اتوماتیک از وجود یک کارشناس استفاده نمایید زیرا همان مسائل جزئی نیز باید با یک سری اصول اولیه انجام گیرد تا از بروز خرابی های بیشتر جلوگیری نماید.

مراحل تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای 

درب های اتوماتیک نیز مانند هر وسیله الکترونیکی دارای یک عمر مفید هستند که به مرور زمان دچار مشکلات و خرابی می شوند و نیاز به تعمیر درب اتوماتیک پیدا می کنند . ما در مجموعه مهر درب در تعمیر درب اتوماتیک تهران را به صورت تخصصی انجام می دهیم. شما قبل از تعمیر درب اتوماتیک باید نوع  درب اتوماتیک را مشخص کنید تا بتوانید به درستی مراحل تعمیر را طی کنید و به نتیجه مناسبی دست یابید. این نکته را همواره مدنظر قرار دهید که شیوه تعمیر هر مدل از درب های اتوماتیک کاملا متفاوت می باشد. در این بخش قصد داریم برخی از مهمترین مدل های درب اتوماتیک را بررسی کنیم.

تعمیر درب شیشه ای اتوماتیک

یکی از انواع درب اتوماتیک که بسیار محبوب و در عین حال تعمیر درب شیشه ای اتوماتیک نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد.

تعمیر درب کرکره ای اتوماتیک

یکی از انواع درب اتوماتیک که برای پارکینگ و فروشگاه و مراکز صنعتی و تجاری استفاده می شود تعمیر درب کرکره ای باید طبق اصولی انجام گیرد 

 

تعمیر جک درب پارکینگ

با توجه به تنوع بالای جک درب پارکینگ ، تعمیر جک درب پارکینگ در هر مدل به صورت کاملا متفاوت انجام می گیرد.

چرا تعمیر درب اتوماتیک با مهر درب 

بهتر است در هر کدام از مدل های درب اتوماتیک از تعمیرکار متخصص بهره بگیرید زیرا در بسیاری موارد در صورت انجام خدمات و تعمیرات درب اتوماتیک به صورت غیراصولی و اشتباه هزینه های بسیاری برای شما ایجاد خواهد شد . برخی از مهمترین مواردی که تعمیر درب اتوماتیک تهران را به مهر دربدر بسپارید. 

خدمات پس از فروش تعمیر درب اتوماتیک در مهر درب

شرکت مهر درب  با بهره گیری از کارشناسان مجرب و کارگاه تعمیراتی مجهز و قطعات و لوازم یدکی ، تعمیرات تخصصی انواع محصولات درب اتوماتیک از جمله تعمیر درب شیشه برقی ، تعمیر قفل برقی ،  تعمیر درب شیشه برقی ، تعمیر درب شیشه برقی پارکینگ ، تعمیر پرده هوا ، تعمیر ارام بند ، تعمیر قفل برقی را در تهران با ارائه شرایط ویژه انجام می‌دهد.

تعمیرات درب اتوماتیک در تهران

شرکت مهر درب ایرانیان در جهت افزایش عمر مفید سیستم های درب اتوماتیک اقدام به برگزاری سرویس های دوره ای منظم درب اتوماتیک برای شما عزیزان کرده است که شما می توانید جهت بررسی موارد هر کدام از سرویس های درب اتوماتیک از صفحه تعمیرات مخصوص ان محصول درب اتوماتیک دیدن فرمایید.

خدمات تعمیر درب برقی در تهران

اگه نیاز به هر گونه خدمات و تامین قطعه در مورد درب های اتوماتیک هستید با ما تماس بگیرید.

گارانتی تعمیر درب برقی در تهران

شرکت مهر درب ایرانیان  برای تمامی محصولات ارائه و نصب و اجرا شده شرایط گارانتی ویژه ای قرار داده است که ویژه مشتریانمهر درب ایرانیان در نظر گرفته شده است.

تعمیر درب اتوماتیک در مشهد

قیمت تعمیر درب اتوماتیک چقدر میشه ؟

یکی از سوال های پرتکرار مشتریان  مهر درب ایرانیان  هزینه های تعمیرات درب اتوماتیک می‌باشد که تعیین این هزینه کار دشواری است چون به پارامترهای مختلفی بستگی دارد و تا زمانی که ایراد و عیب درب اتوماتیک مشخص نگردد امکان تعیین و براورد هزینه نمی‌باشد.

فروش قطعات و لوازم یدکی درب اتوماتیک

شرکت مهر درب ایرانیان  با توجه به سابقه ۱۵ ساله در زمینه تعمیر انواع درب برقی ، فروش و تامین قطعات و لوازم یدکی انواع درب اتوماتیک را ارائه می‌نماید.

تعمیرکار درب برقی تهران

امروزه در کنار پیشرفت های صورت گرفته به منظور تسهیل زندگی افراد، وسایل و ابزار های مورد استفاده در ساخت و ساز و ساختمان ها نیز همگام با فناوری پیش رفته اند تا به این طریق روند زندگی افراد آسان تر شود. در گذشته درب های مورد استفاده برای ساختمان ها درب های معمولی آهنی بودند که برای باز و بسته شدن آن ها افراد باید به صورت دستی آن ها را باز یا بسته می کردند. اما امروزه درب های اتوماتیک جایگزین این درب های قدیمی شده اند که استفاده از آن ها مزیت های زیادی دارد.

کار با این درب ها به مراتب آسان تر و راحت تر است و خانه هایی که از این درب ها استفاده می کنند، امنیت بسیار بیش تری نیز دارند. اما با این حال در برخی مواقع ممکن است این درب ها دچار مشکلاتی شده و نیاز به تعمیر درب اتوماتیک وجود داشته باشد

دلایل خرابی درب برقی: 

درب اتوماتیک از قسمت‌های زیر ساخته شده است. هر کدام از این قسمت‌ها مشکل دار کار کند منجر به خرابی درب اتوماتیک شده و نیاز به تعمیر دارد.

 • ریموت، بازو ها، موتور
 • جک، سنسور چشمی، تابلو فرمان، فلاشر
 • سیم کشی ها و کابل ها، ریل و زنجیر موتور
 • آنتن مدار، برد

مهر درب ایرانیان با بهره گیری از تعمیرکاران و متخصصان تعمیراتی با گارانتی و ضمانت ، انواع درب های برقی شما را تعمیر می نماید.

 

چک لیست تعمیر درب اتوماتیک چیست و چطور تهیه می شود ؟

خودتان تعمیرکار درب برقی شوید

چطور متوجه بشویم که درب اتوماتیک ما نیاز به تعمیر یا تعویض دارد . در این قسمت سعی داریم چک لیست تعمیر درب اتوماتیک را در اختیار شما قرار دهیم.

۱- درب اتوماتیک خود را در حالت بسته قرار دهید.

وضعیت غلطک ها ، قرقره ها ، فنر ها ، موتور گیربکس ، چرخ دنده ها ، لولاها و سایر اجزای متحرک را چک کنید و هرگونه زنگ زدگی و ساییدگی را بررسی نمایید .

اگر علامت ظاهری در سیستم مشاهده کردید و یا صداهای نابهنجار در هنگام حرکت درب اتوماتیک شنیدید حتما از یک کارشناس مجرب استفاده ببرید.

بخوانید مطلب نمایندگی درب اتوماتیک آریو
تماس فوری

در بسیاری موارد می توانید عملیات چک کردن و تعمیر و نگهداری درب اتوماتیک را خودتان انجام دهید . عملیات روغن کاری و روان کاری لولاها و ریل های حرکتی و بلبرینگ ها سیستم درب اتوماتیک می تواند شخص شما انجام گیرد.

بهتر است قبل از روغن کاری توسط پاک کننده های مناسب در جهت تنظیف سیستم درب برقی اقدام نمایید.

۲- استفاده از لوازم و لباس ایمنی در هنگام انجام هر گونه عملیات تعمیر و نگهداری بروی سیستم حتما رعایت گردد.

به عنوان یکی از ارکان چک لیست تعمیر درب اتوماتیک شناخته می شود.

۳- حتما وضعیت تعادل و رگلاژی درب را تست نمایید.

۴- سیستم تشخیص مانع درب اتوماتیک را به صورت ماهانه تست نمایید . به این معنی که هر موقع درب اتوماتیک با یک شی خارجی برخورد نماید متوقف شده و در جهت عکس حرکت می نماید.

۵- عملکرد سنسورهای ایمنی درب برقی را تست نمایید.

باید در هنگام بسته شدن درب اتوماتیک ، مانعی را از مقابل سنسورها یا چشم های درب اتوماتیک عبور دهید در صورتی که سیستم متوقف شد به معنی کارکرد صحیح درب اتوماتیک تلقی می گردد.

در پایان پیشنهاد میکنم که از سرویس های دوره ای مهر درب ایرانیان در جهت افزایش عمر مفید سیستم و کاهش استهلاک بهره ببرید. کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

اگه میخای چک لیست تعمیر درب اتوماتیک را دانلود کنی و همیشه همراه داشته باشی میتونی برامون کامنت بزاری تا برات لینک بفرستم

 
سوالات متداول تعمیر درب اتوماتیک

۱- قیمت تعمیر درب اتوماتیک چقدر است؟ 

قیمت تعمیر درب اتوماتیک کاملا وابسته به نوع درب و مدل آن می‌باشد. برای اطلاع از قیمت‌ها تماس بگیرید.

۲- نمایندگی تعمیر درب اتوماتیک در تهران کجاست؟ 

یکی از نمایندگی‌های رسمی تعمیر درب اتوماتیک در تهران مهر درب ایرانیان می‌باشد که می‌توانید کارهای تعمیراتی را به آن بسپارید.

۳- تعمیر درب شیشه ای چگونه است؟ 

ریل و درب پوشش آلومینیومی درب‌های شیشه ای خراب نمی‌شود اما گاهی نیاز به تعمیر دارد.

۴- دلیل خرابی درب اتوماتیک چیست؟

بروز مشکل در سیستم برقی، از کار افتادن سنسورهای چشمی، کارنکردن ریموت، از کار افتادن سنسورهای چشمی الکترونیکی، خرابی جک و…

 

همچنین بخوانید مقاله فروش موتور دانکر اصلی آلمان

 

معرفی محله تجریش

محله تجریش در منطقه چند تهران واقع شده و محدوده آن در کجا قرار دارد؟ تجریش در منطقه ۱ تهران قرار دارد و از آن با نام مرکز منطقه شمیرانات نیز یاد می شود. محدوده تجریش از شمال الهیه شروع شده و تا جنوب بافت ملکی دربند و جعفرآباد امتداد دارد.

محله های تجریش تهران شامل کدام محله ها می شود؟ از دیگر محله های نزدیک تجریش میتوان به قیطریه، فرمانیه و حکمت و نیاوران در شرق؛ دربند و سعد آباد در شمال، و زعفرانیه که شامل محله های اسد آباد و محمودیه می شود در غرب تجریش واقع شده اند، اشاره کرد، با این حال اگر نگاهی به سازه های تجریش داشته باشید می بینید که قدیمی تر از آپارتمان های لوکس محمودیه بوده که نشان می دهد این محله قدیمی تر از تجریش است. در ادامه نقشه تجریش تهران را بصورت دقیق و کامل آورده ایم.

نقشه تجریش منطقه 1

آب و هوای تجریش

یکی از دیدنی های این منطقه را می توان آب و هوای آن دانست، این منطقه در شمال شهر تهران (پایتخت ایران) قرار گرفته و از مرتفع ترین محلات تهران است. بطور دقیق تر، میدان تجریش در ارتفاع حدود ۱۶۰۰ متری از سطح دریا واقع شده است. به همین علت هم این محله کوهپایه دارای آب و هوای بسیار مساعد، معتدل و خنک و حتی متمایل به سرد می باشد. که البته آب و هوای مطلوب تابستانی از ویژگی های منحصر بفردی است که شامل املاک و ساختمان های تجریش است و امتیازی است که نسیب  ساکنین و اهالی تجریش می شود. 

تابستان های تجریش نسبت به دیگر مناطق و مخصوصا جنوب شهر تهران بسیار خنک تر است. بهمین دلیل از دههه های پیش و حتی تا کنون، بسیاری از افرادی که دارای توان مالی بالایی هستند، با مراجعه به مشاورین املاک تجریش، بدنبال تهیه خانه و مسکن در بهترین خیابان های تجریش برای زندگی هستند.

معرفی منطقه تجریش

حالا که اطلاعات کلی از این منطقه به دست آوررده اید بهتر است به بخش های جذاب در این منطقه بپردازیم. در ابتدای راه برای معرفی تجریش و میدان معروفش بهتر است یک تاریخچه کوتاهی از این محله روستایی داشته باشید، بهتر است با روستای جیران تجریشی بهتر آشنا شویم، تا بدانیم که خانه های تجریش تهران که در حال حاضر از گران ترین خانه های تهران هستند چگونه شکل گرفته اند.

احداث میدان و محله تجریش در زمان قاجار

تاریخچه محله تجریش

احداث تجریش به سال های دور باز می گردد، زیرا چند سده پیش و در حکومت قاجار تهران به عنوان پایتخت منصوب شد و محله تجریش به منطقه ییلاقی تبدیل گردید. در آن زمان اشراف تهران باغ های متعددی در روستای تجریش برای سکونت تابستانی خود به وجود آورند. از همین رو، به مرور زمان، محله ییلاقی تجریش، بعنوان منطقه ای با کلاس و سکونت گاه ثروتمندان شناخته شد.

گویش تجریشی

گویش تجریشی یکی از زیرشاخه های فارسی-تبریزی میباشد. زبان مازندرانی در گویش تجریشی بسیار تاثیر گذار بوده، برخی افراد معتقدند گویش تجریشی مابین فارسی و مازندرانی است. گویش تجریشی میتواند یکی از زیرشاخه های گویش آهاری نیز باشد؛ البته امروزه گویش تجریشی منقرض شده و شاید تنها در میان خانواده های قدیمی همچنان به این گویش مسلط باشند.

بافت قدیم و جدید تجریش

تجریش منطقه ای قدیمی و سنتی است، به گونه ای که هنوز املاک قدیمی کلنگی و خانه های ویلایی منطقه 1 در آن یافت می شود. اکثر افرادی که در منازل ویلایی این منطقه سکونت دارند، جزء خانواده های سنتی و اصیل این منطقه محسوب می شوند.

با مدرن شدن زندگی های امروزی، ساخت و ساز آپارتمان ها و برج های لوکس در تجریش رونق گرفت و هم اکنون تفاوت بسیاری با تجریش قدیم دارد. افرادی که به زندگی در این منطقه علاقه داشتند، تصمیم گرفتند که در این محله ساکن شوند حتی اگر محل زندگی ایشان برج ها و آپارتمان های فول آپشن و لاکچری گران قیمت منطقه 1 باشد.

بافت قدیمی و کوچه های نوستالژیک تجریش در اطراف بازار سنتی تجریش و امامزاده صالح

حال که صحبت از زندگی در تجریش شد اجازه دهید پیش از ادامه مطلب معرفی، نیم نگاهی بیاندازیم به قیمت املاک تجریش، آگهی های خرید و فروش و رهن و اجاره ملک. در پاراگراف های بعدی با لینک هایی که به شما ارائه خواهیم کرد، به فایلینگ تخصصی املاک تجریش نزد مشاور املاک تجریش دسترسی خواهید داشت. در ادامه عکس لوکیشن میدان تجریش را برای شام ارائه داده ایم:

نقشه تجریش منطقه 1 تهران

مکان های دیدنی تجریش

در بخش معرفی و آشنایی با ناحیه تجریش، گفتیم که بیشتر اهالی تهران و حتی مسافرانی که از دیگر شهرهای زیبای ایران به تهران می آیند، خاطرات تجریش را همیشه به یاد خواهند داشت، اما از علت آن نگفتیم.

در واقع پر رفت و آمد بودن و شلوغی تجریش و خیابان های آن از این روست که تجریش از هر لحاظ بعنوان منطقه ای گردشگری شناخته می شود. تنوع مکان های دیدنی و مراکز گردشگری تجریش شامل اماکن تفریحی، زیارتی و سیاحتی، بازارهای متنوع و موزه هایی نظیر، موزه هنر، موزه، موسیقی، موزه زمان و عمارت های تاریخی می شود.

مجموعه تاریخی کاخ سعدآباد از معروف ترین نقاط دیدنی و گردشگری تجریش و تهران

مواردی که گفتیم باعث جذب حداکثری افراد با هر سلیقه، گویش و اعتقادی می شود. از همین رو مواردی که به آن اشاره کردیم را برای شما نیز دسته بندی می کنیم:

 • جاذبه های مذهبی    
  مردم از سایر نقاط تهران و شهرستان ها برای زیارت امام زاده صالح (ع) به این منطقه می آیند. این منطقه دارای مساجد متعددی نیز می باشد.
 • جاذبه های تاریخی   
   کاخ سعدآباد یکی از جاذبه های تاریخی این منطقه به شمار می رود. همچنین این کاخ شامل ۱۸ موزه مختلف نیز می شود.
 • جاذبه های گردشگری   
   وجود مکان های دیدنی چون دربند، بوستان آرزو و بوستان جبهه موجب جذب خانواده ها برای گذراندن اوقات فراغت به این منطقه شده است

کاخ موزه سعدآباد

مجموعه تاریخی و فرهنگی سعدآباد یکی از بهترین مکان های دیدنی تهران برای تاریخ دوستان میباشد؛ در روزهای پاییزی کاخ سعد آباد ازجمله لوکیشن های مورد علاقه تهران نشین ها برای تجریش گردی و استفاده از هوای پاک این منطقه میباشد. این مجموعه با وسعتی بیش از 9000 متر مربع از اقامتگاه های ییلاقی پادشاهان قاجار و پهلوی بوده، این مجموعه در دوران قاجار ساخته شد و تا پهلوی دوم نیز مورد استفاده قرار گرفت.   
خاندان پهلوی پس از تصرف این مجموعه شروع به ساخت ساختمان های باشکوه در این کاخ برای تمام افراد خاندان پهلوی کرد. آخرین کاخی که ساخته شد مربوط به لیلا پهلوی، کوچک ترین دختر محمدرضا پهلوی میباشد.   
این مجموعه در نزدیکی دربند قرار دارد که از سمت شرق به نیاوران، از غرب به ولنجک و از جنوب به تجریش دسترسی داشته است شما می توانید در کاخ موزه سعد آباد آپارتمان های ولنجک را مشاهده کنید. کاخ سفید که یکی از کاخ های این مجموعه است، توسط دو مهندس خرسندی و بوریس که اهل روسیه بود طراحی و ساخته شده است؛ گچ کاری و طراحی داخلی این کاخ نیز توسط هنرمندان ایرانی به انجام رسیده است.   
معمار باشی کاخ سعدآباد! یکی دیگر از کاخ های این مجموعه، کاخ سبز میباشد، این کاخ توسط میرزا جعفر کاشی که ملقب به معمار باشی بود طراحی و ساخته شده است. ساخت این کاخ حدود هفت سال طول کشید و هنرمندان زیادی در آن دست داشتند. بسیاری این کاخ را به نام کاخ مرمر نیز میشناسند.   
کاخ اشرف که در گذشته محل اقامت اشرف پهلوی خواهر محمدرضا شاه پهلوی بوده، اکنون محل به نمایش گذاشتن ظروف سلطنتی میباشد.   
کاخ شهرام، محل اقامت تاج الملوک همسر دوم رضا خان و پس از گذشت سال ها محل اقامت شهرام پسر اشرف پهلوی بوده، هم اکنون موزه نظامی این مجموعه است.