درب شیشه ای

درب شیشه ای


درب شیشه ای امروزه جایگزین مناسبی برای درب های فلزی و چوبی شده است. در گذشته اغلب از درب هایی استفاده می شد که متریال اصلی آن آهن و چوب بود،این درب های سنگین بیشتر نقش حفاظتی داشتند و ظاهر آنها مهم نبود.اما با پیشرفت در صنعت ساختمان سازی ، معماران داخلی درب های شیشه ای را جایگزین درب های چوبی و فلزی کردند.درب های شیشه ای علاوه بر ایمنی ، ظاهری زیبا نیز دارند و در اماکن مختلفی کاربرد دارند.

درب شیشه ای از جنس شیشه سکوریت و یا لمینت می باشد ، این شیشه ها مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار دارند از این جهت ایمنی را به طور کامل حفظ می کنند از طرفی درب های شیشه سکوریت با توجه به طول عمر بالایی که دارند ،  قابلیت استفاده در هر مکانی را دارند در صورتیکه این محدودیت برای درب های چوبی و فلزی وجود دارد.درب های چوبی و فلزی در اماکن مرطوب همچون سرویس بهداشتی و حمام بعد از مدتی دچار پوسیدگی و زنگ زدگی خواهند شد در صورتیکه درب شیشه ای نه زنگ می زند و نه می پوسد به همین دلیل اغلب در چنین اماکنی توصیه می شود از درب شیشه سکوریت استفاده شود.در ادامه شما را با انواع درب های شیشه ای آشنا خواهیم کرد و در رابطه با کاربردشان توضیح خواهیم داد.

 

انواع درب شیشه ای 

درب شیشه ای ریلی

درب شیشه ای ریلی

 

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اسپایدری

درب شیشه ای ریلی

درب شیشه ای ریلی به دو صورت دستی و اتوماتیک وجود دارد.

درب شیشه ای ریلی که به صورت دستی باز و بسته می شود نوع پرکاربردی از درب شیشه سکوریت می باشد که اکثرا در مکانهایی که فضای کمی دارند نصب می شوند چرا که درب ریلی فضایی را اشغال نمی کند و فقط نیاز به یک فضا در کنار درب می باشد تا پنل شیشه ای پشت آن قرار گیرد.از درب شیشه ای ریلی می توان به عنوان درب شیشه ای مغازه،درب شیشه ای ، درب شیشه ای راه پله، درب شیشه ای سرویس بهداشتی استفاده کرد

درب شیشه ای ریلی که به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود، از پرکاربردترین انواع درب برقی می باشد ، این درب کشویی در اماکن پرتردد همچون بانک،بیمارستان و مراکز تجاری استفاده می شود، این درب برقی که به صورت ریلی باز و بسته می شود مانع از هدر رفت انرژی وجلوگیری از نفوذ گرد وغبار و آلودگی های صوتی و محیطی می شود.درب شیشه ای اتوماتیک کشویی نیز همانند همتای دستی خود نیاز به یک پنل ثابت دارد تا لت های متحرک شیشه ای پشت آن قرار گیرند.درب اتوماتیک کشویی در انواع مختلفی وجود دارد ، به صورت زیر اجرا می شوند.

  • تک لنگه ی متحرک
  • دو لنگه ی متحرک و دو لت ثابت
  • یک لنگه ی ثابت و دو لنگه ی متحرک 

درب شیشه سکوریت کشویی


دربهای شیشه سکوریت کشویی به دو صورت اتومات و دستی وجود دارند.در این مطلب در مورد درب سکوریت شیشه ای دستی صحبت می کنیم.

دربهای شیشه ای کشویی ،از جمله دربهای پرکاربرد ولی مقرون به صرفه هستند.همانطور که از نام این درب دستی پیداست به وسیله ی دست باز و بسته می شود،و درب بر روی یک ریل حرکت می کند.از دربهای شیشه سکوریت کشویی معمولا در مغازه ها و فروشگاه ها استفاده می کنند زیرا فضایی را اشغال نمی کنند از این رو افرادی که فضای محدودی دارند از دربهای سکوریت کشویی مغازه  استقبال زیادی می کنند.هم چنین این امکان وجود دارد که از شیشه سکوریت رنگی ومات برای ساخت درب های سکوریتی استفاده کرد

 

درب شیشه ای لولایی

درب شیشه ای لولایی به دو صورت دستی و اتوماتیک وجود دارد.

درب  لولایی که به صورت دستی باز و بسته می شود نوعی دیگر از درب های شیشه سکوریت نشکن می باشد و معمولا در اماکنی که نتوان از درب های کشویی استفاده کرد ، درب های شیشه ای لولایی را نصب می کنند.در حقیقت درب های کشویی چون فضای کمی را اشغال می کنند محبوب تر می باشند ولی اگر در محیط هایی همچون مغازه ها که نتوان از درب کشویی استفاده کرد ، درب های لولایی پر کاربرد می شوند.درب های لولایی به اندازه ی یک فضای 90 در جه فضا اشغال می کنند و می توان از آن ها به عنوان درب شیشه ای اداری، درب شیشه ای اتاق، درب دودبند شیشه ای راه پله ، درب شیشه ای مغازه و درب شیشه ای حمام استفاده کرد.

درب  لولایی دستی با مجهز شدن به موتور و چشمی و اپراتور به درب شیشه ای لولایی اتوماتیک تبدیل می شوند.در این نوع درب برقی درب درون یک ریل حرکت نمی کند بلکه به حالت بازویی باز و بسته می شود.درب اتوماتیک لولایی به صورت تک لنگه و دولنگه وجود دارد و می توان طوری تنظیم کرد که یک لنگه فقط به داخل و لنگه ی دیگر به سمت بیرون باز شود و یا هر دولت با هم باز و بسته شوند.

 

 

درب شیشه سکوریت لولایی


درب شیشه سکوریت لولایی به دو صورت دستی و اتوماتیک وجود دارد.در این مطلب در مورد درب شیشه ای سکوریت لولایی دستی صحبت می کنیم.

درب سکوریت لولایی دستی  به صورت پروانه ای حول یک لولا باز و بسته می شود. دربهای شیشه ای لولایی به دوصورت عادی و پارتیشنی در بازار موجود هستند. تفاوت این دومدل در نوع یراق آلات استفاده شده در آن می باشد. در نوع عادی درب دارای دو یا سه لولا می باشد وبا نیروی کامل مکانیکی باز و بسته می شود اما در نوع جدید نصب دربهای شیشه ای لولایی همانند گذشته نیاز به تخریب ساختمان را ندارد و حتی برای پروژه هایی که سنگ کاری شده اند نیز قابلیت نصب را دارد.در نصب درب شیشه سکوریت لولایی از استپ خودکار استفاده می شود وبدین صورت درب هم به داخل وهم به خارج باز می شود.از مزیتهای دیگر این لولای سه زمانه این است که بعد از رها کردن درب،به آرامی خودش بسته می شود.دربهای سکوریت لولایی بیشتردر مغازه ها و فروشگاهها نصب واجرا می شود.زیرا این دربها در هر ابعادی قابل ساخت هستند.به همین دلیل برای هر عرض ورودی می توان از درب شیشه ای لولایی استفاده کرد.همچنین می توان از شیشه سکوریت مات و سند بلاست شده در ساخت درب شیشه ای لولایی بهره جست.قیمت درب شیشه سکوریت لولایی معمولا نسبت به دربهای شیشه ای دیگر مقرون به صرفه تر می باشد.

 

درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک جزء درب هایی هستند که بسیار فراگیر شده اند و ما در طول شبانه روز بارها از این درب های برقی شیشه ای استفاده می کنیم.درب اتوماتیک شیشه ای بدون دخالت دست و توسط نیروی الکتریکی باز و بسته می شود. معمولا درب شیشه ای اتوماتیک در اماکن پرتردد همچون مترو، بیمارستان، بانک و مراکز اداری و تجاری نصب می شوند فرض کنید اگر درب شیشه ای برقی در چنین مراکزی وجود نداشت و افراد درب را به صورت دستی باز وبسته می کردند چقدر زمان بر بود و چقدر آلودگی از طریق دست می توانست منتقل شود همچنین انرژی که هنگام باز و بسته کردن به هدر می رفت ، به همین دلیل در چنین مراکزی از درب های سکوریت اتوماتیک استفاده می شود.درب شیشه ای اتوماتیک انواع مختلفی دارد که با توجه به موقعیت مکانی و عرض ورودی درب میتوان از یکی از مدل ها استفاده کرد.درب سکوریت اتوماتیک علاوه بر سهولت در رفت و آمد و ظاهر زیبایی که دارد از امنیت بالایی نیز برخوردار می باشد.

  • درب شیشه ای اتوماتیک کشویی که در بالا توضیح داده شد
  • درب اتوماتیک تلسکوپی
  • درب شیشه ای اتوماتیک لولایی که در بالا توضیح داده شد
  • درب  اتوماتیک کرو ( قوسی )
  • درب  اتوماتیک گردان ( ریولوینگ )
  • درب اتوماتیک تاشو ( فولدینگ )

درب سکوریت تلسکوپی نمونه ای از درب های اتوماتیک شیشه ای می باشد که به صورت کشویی و درون یک ریل باز و بسته می شود.درب تلسکوپی باز شوی حداکثری را برای کاربران فراهم می کند به همین دلیل مناسب اماکن پرتردد می باشد.

 

درب شیشه سکوریت اتوماتیک


درب سکوریت اتومات،امروزه در اکثر مراکز تجاری واماکن پرتررد همچون بانک و بیمارستان این درب برقی را می بینیم.دربهای سکوریت برقی انواع مختلفی دارد که با توجه به ابعاد ورودی ساختمان می توان از هریک از مدلهای درب شیشه سکوریت اتوماتیک استفاده کرد.البته قیمت درب شیشه سکوریت اتومات نسبت به دربهای سکوریت دستی بالاتر است زیرا علاوه بر متراژ شیشه ی مصرفی باید از اقلام دیگری نیز، در نصب درب برقی بهره جست.همچنین درب سکوریت چشمی بعد از نصب نیاز به تعمیرات و نگهداری دارد.درب شیشه سکوریت ریلی اتومات یکی از رایجترین مدلهای درب سکوریت برقی می باشد.

 

درب شیشه ای اسپایدری 

درب شیشه ای اسپایدری را می توان زیر دسته ی درب  شیشه ای ریلی دانست چرا که حرکت درب شیشه ای اسپایدری نیز خطی است و درون یک ریل حرکت می کند. قطعه ی اصلی در یراق آلات درب اسپایدری یک پروفیل استیل با سطح مقطع لوله ای و یا مستطیلی می باشد که توسط یک سری قطعات اتصال دهنده به دیواره جانبی متصل می شود. شیشه سکوریت توسط قطعه ی قلاب و یا قطعه آویز به ریل متصل می شود و توسط غلتک هایی که درون این یراق وجود دارد درون ریل حرکت می کند.این قطعه می تواند طبق نظر کارفرما در فرم های مختلفی که دارد نصب شود.

از مدرن ترین نوع دربهای شیشه سکوریتی می توان به دربهای اسپایدری اشاره کرد.درب شیشه سکوریت اسپایدری حرکت خطی دارند به همین دلیل فضای کمی را اشغال می کنند.شیشه ی مورد استفاده در دربهای اسپایدری 10 میل می باشد.همچنین می توان از شیشه سکوریت طرحدار و رنگی برای ساخت درب سکوریت استفاده کرد.یراق آلات درب سکوریت اسپایدری تمام از نوع استیل 304 وضد زنگ می باشند.دربهای سکوریت شیشه ای اسپایدری معمولا تک لنگه هستند.امروزه استفاده از دربهای سکوریت شیشه ای در صنعت ساختمان بسیار فراگیر شده است یکی از این موارد، استفاده از دربهای سکوریتی در حمام می باشد.  در حمام های شیشه ای از دربهای کشویی،لولایی و اسپایدری استفاده می شود،اما دربهای سکوریت اسپایدری به خاطر ظاهر مدرن تر و زیبایی که دارد طرفداران بیشتری را در این حوزه به خود جذب می کند.

 

شیشه سکوریت ثابت 

استفاده از شیشه سکوریت ثابت  در طراحی های داخلی این روزها بیشتر در معرض توجه قرار گرفته است چرا که از المان های نور و روشنایی ، ظرافت و زیبایی می توانید بهره مند شوید. امروزه زیبایی خیره کننده شیشه سکوریت برای جلوه دادن شرکت، نمایشگاه و.. یک مساله ثابت شده می باشد . چون میزان اهمیت دیده شدن در کسب ارتباط مستقیم با میزان موفقیت در در آمد را داراست . همانطور که مستحضر هستید ، شیشه سکوریت علاوه بر زیبایی، مساله نور پردازی محیط را برای همیشه حل میکند.در این مطلب سعی شده تا در مورد کاربرد شیشه سکوریت ثابت ، محاسبه ی قیمتی در مورد شیشه های نشکن و معایب ومزایای این سازه ی شیشه ای صحبت شود.

 

شیشه ثابت چیست؟


همان طور که از اسم شیشه ثابت مشخص است،باز وبسته نمی شود و همانند یک دیوار شیشه ای ثابت و بدون تحرک است.استفاده از شیشه های ثابت در کل جهان مرسوم بوده و تقریبا هرجایی که نیاز به نمایش گذاشتن محصولات خود باشند از شیشه های ثابت استفاده می کنند.شیشه بخاطر خاصیت شفاف بودن،نور را از خود عبود می دهد، به همین دلیل در مغازه ها و فروشگاهها از شیشه های ثابت به جای دیوار استفاده می کنند تا داخل مغازه به خوبی دیده شود تا حس اعتماد را به مشتری القا کنند و این موضوع باعث جذب بیشتری از مشتریان می شود.

 

شیشه ثابت مغازه


اکثر افرادی که دارای مغازه هستند ،طرفدارن پر و پا قرص شیشه های ثابت می باشند.زیرا شیشه های ثابت علاوه بر اینکه به عنوان یک بنر تبلیغاتی عمل می کنند باعث کاهش هزینه در متریال ساختمانی نیز می شوند.هم چنین شیشه ها با عبور نور از خود و روشنایی نیاز به مصرف برق و ایجاد روشنایی را کمتر می کنند.همین دلایل کافی است تا در مغازه ها و فروشگاهها از شیشه ثابت استفاده شود.شیشه ثابت مغازه اگر از نوع سکوریت شده باشد مقاومت بالایی را در برابر تغییرات دمایی،ضربه و فشار دارد.

 

شیشه ثابت پارتیشن شیشه ای

 

پارتیشن های شیشه ای به منظور جداسازی فضاها از یکدیگر استفاده می شود.ارتفاع پارتیشن های شیشه ای در حدی نیست که نیاز به نورپردازی جداگانه داشته باشد .بسته به کارایی که این شیشه های ثابت دارند می توانند به صورت پارتیشن شیشه ثابت مات یا پارتیشن شیشه ثابت سندبلاست شده نصب شوند.شیشه ثابت سکوریت در ضخامت معمول 10 میل ساخته می شود.وتمامی برش های روی شیشه باید قبل از عملیات سکوریت کردن انجام شود،زیرا هرگونه تغییر بعد از سکوریت شیشه باعث شکستن شیشه می شود.نصب این شیشه های ثابت رنگی یا طرحدار و یا ساده به صورت پارتیشن باعث کاهش هزینه های ساختمانی می شود،همچنین زیبایی و جلوه ی بصری خوبی را ایجاد می کند.

 

شیشه ثابت بالکن


امروزه به دلیل فضای کوچک آپارتمان ها بسیاری از افراد با پوشاندن بالکن ها،به فضای خانه ی خویش اضافه می کنند.پوشاندن بالکن به دوصورت امکان پذیر می باشد.بالکن شیشه ثابت وبالکن شیشه متحرک

استفاده از هریک از این مدلها ،بستگی به کاربرد آن در منزل دارد.کسانی که فقط قصد پوشاندن بالکن را برای جلوگیری از نفوذ حشرات وگرد و وغبار دارند و می خواهند نمای زیبایی را به ساختمان خود بدهند معمولا از شیشه ثابت بالکن استفاده می کنند.شیشه ی استفاده شده در هردو مدل بهتر است از نوع سکوریت باشد زیرا شیشه سکوریت دوام بالایی در برابر ضربه و تغییرات دمایی دارد.

اما کسانی که علاوه بر موارد بالا می خواهند در فصول گرم سال از فضای بیرون نیز برای خنک کردن منزل استفاده کنند ویا گاها برای تهویه از بالکن استفاده کنند نیاز به شیشه سکوریت ریلی بالکن  دارند.بالبع قیمت شیشه سکوریت تاشو بالکنی نسبت به شیشه ثابت بالکنی بیشتر است زیرا نیاز به اتصالات ویراق آلات خاص خود را دارد.

.

شیشه ثابت حمام

تفکیک فضای حمام به وسیله ی شیشه های ثابت ،امروزه در فضاهای منازل بسیار کاربردی شده است.حمام شیشه ای فضای استحمام را از سایر قسمت ها جدا کرده واین باعث می شود سایر نقاط از مر طوب شدن وتمیز کاری در امان باشند.استفاده از دوردوشی شیشه ای علاوه بر ایجاد فضای مدرن و دل انگیز ، تبدیل به یک نیاز به خصوص در منازل کوچک شده است.شیشه ی استفاده شده بدین منظور شیشه سکوریت با ضخامت تقریبی ده میل می باشد تا مقاومت کافی در برابر حرارت را داشته باشد.شیشه ثابت حمام می تواند برای حفظ حریم شخصی به صورت رنگی نیز باشد.قیمت شیشه سکوریت رنگی مانند شیشه سکوریت دودی و برنز نسبت به شیشه سکوریت عادی گرانتر است.

 

ویژگی های شیشه سکوریت 

آمادگی تحویل شیشه سکوریت به صورت فورس و در بازه زمانی یک روزه را دارد که این برتری ویژه ای نسبت به سایرین می تواند باشد چرا که خیلی از کارفرمایان و پیمانکاران زمان اتمام و تحویل پروژه برایشان بسیار مهم و حایز اهمیت می باشد.این شرکت که مجری وطراحی سازه های شیشه ای همچون درب اتوماتیک ونرده های شیشه ای را به عهده دارد، توانایی تولید و اجرای شیشه سکوریت با ابعاد یک تکه و خارج از استاندارد را نیز دارد.همچنین این شرکت تولید کننده ی محصولات شیشه ای علاوه بر تولید ، فروش و نصب شیشه های سکوریت ، شیشه های لمینت شده چند لایه با ضخامت های متفاوت با لایه طلق میانی نیز ارائه می دهد.شیشه سکوریت ، شیشه سوپرکلیر ، کریستال و فوق العاده شفاف می باشد.لازم به ذکر است که علاوه بر طراحی ، نصب و اجرا افتخار تولید بهترین محصول شیشه سکوریت را نصیب خود کرده است.

 

شیشه سکوریت رنگی

درب سکوریت چیست؟


درب سکوریت یکی از رایج ترین انواع درب ورودی است.درب سکوریت شیشه ای مقاومت واستحکام بیشتری نسبت به شیشه های معمولی دارد.درب سکوریت بخاطر متریال شیشه،زنگ نمی زند و دچار پوسیدگی نمی شود.درب شیشه سکوریت مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار دارد با این وجود در صورت شکسته شدن به قطعات ریز تبدیل می شود که خطر آسیب دیدگی را  کاهش می دهد.درب سکوریت شیشه ای نیاز به تعمیر ونگهداری ندارد و تنها با پاک کردن با یک دستمال به روز اول بر می گردد.دربهای سکوریتی انواع مختلفی دارند ، که یکی از رایج ترین انواع آن می توان به درب شیشه ای ریلی اشاره کرد که در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها از آن استفاده می کنند.

 

نصب درب سکوریت شیشه ای

 

نصب درب سکوریت شیشه ای نیازمند تخصص ومهارت می باشد زیرا با کوچکترین ترک وشکستگی هنگام نصب،شیشه به قطعات ریز تبدیل می شود که قابلیت استفاده نخواهد داشت.به همین دلیل تمام برشکاری وسوراخکاری روی شیشه قبل از فرآیند سکوریت کردن انجام می شود.به عنوان یکی از بهترین شرکتهای تولید کننده در ارائه و ساخت شیشه های سکوریت  افراد با تخصص و زبده ای را پرورش داده است تا بدون هیچگونه خرابی به بهترین نحو ممکن کار را به کارفرما تحویل دهند.

 

قیمت درب شیشه سکوریت

 

دربهای سکوریتی به دو صورت درب سکوریت اتوماتیک و درب سکوریت دستی وجود دارند.قیمت درب شیشه سکوریت در هریک از مدلهای اتومات و دستی باهم متفاوت هستند.مهمترین عامل در تعیین قیمت درب سکوریتی ابعاد ورودی درب می باشد زیرا با دانستن ابعاد ورودی، متراژ شیشه سکوریت مشخص می شود.در رابطه با دربهای اتومات سکوریتی نیازمند متعلقات وفریم هم می باشیم واین عامل نیز در تعیین قیمت درب سکوریت موثر است .البته هزینه ی نصب دربهای اتوماتیک سکوریتی نسبت به درب دستی سکوریتی بالاتر است چرا که زمان و تخصص بیشتری را می طلبد.برای اطلاع دقیقتر از قیمت دربهای سکوریتی می توانید از کارشناسان فروش ما مشاوره ی رایگان بگیرید.

 

 

درب سکوریت با رنگ مشکی

 

مزایای درب سکوریتی


درب شیشه سکوریت مقاومت بالایی در برابر دما وحرارت دارد.به همین دلیل با تغییرات دمایی هیچ اتفاقی برای این شیشه ها نمی افتد.

دربهای سکورتی با اینکه در برابر ضربه بسیار مستحکم هستند،اما به هر دلیلی بعد از شکست شیشه ،به قطعات ریزی تبدیل می شوند که امکان آسیب رساندن را به حداقل می رسانند.

از دیگر مزایای درب ورودی سکوریتی،می توان به سکوریتهای رنگی اشاره کرد.دربهای رنگی یا مات شده ی سکوریت را می توان متناسب با هر مکانی که قرار است نصب شود، به صورت سکوریت مات یا رنگی ویا درب سکوریت طرحدار انتخاب کرد.

دربهای سکوریتی نیاز به تعمیر و نگهداری ندارند تنها  نیاز به تمیز کردن دارند.

 

انواع درب سکوریتی | درب سکوریت


دربهای سکوریتی دارای انواع مختلفی هستند،اما از اصلی ترین انواع دربهای سکوریتی می توان به درب شیشه ای لولایی،درب سکوریتی کشویی،دربهای اتوماتیک شیشه ای و درب شیشه ای اسپایدری اشاره کرد.دربهای سکوریتی با توجه به محل نصب وکارایی که می تواند داشته باشد هر یک از مدلها را می توان استفاده کرد.در ادامه توضیح مختصری در رابطه با هریک از انواع دربهای شیشه ای سکوریتی خواهیم داد.

یکی از انواع کاربرد شیشه های سکوریت ساخت انواع درب های شیشه سکوریت می باشد.درب شیشه ای سکوریت می تواند هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت دستی طراحی و ساخته شود.یکی از اماکنی که در شیشه سکوریت بسیار پرکاربرد می باشد نمایشگاه های اتومبیل می باشد.همانطور که در فیلم بالا مشاهده می نمایید،درب شیشه ای ریلی به صورت جمع شو می باشد و هیچ فضایی را اشغال نمی کند و تمام عرض ورودی درب برای ورود و خروج اتومبیل باز می باشد.این درب سکوریت ریلی بسیار ایمن می باشد و در برابر ضربه مقاومت خوبی دارد.

ریل درب سکوریت


شیشه سکوریت از پرکاربردترین محصولات در صنعت ساختمان می باشد.دربهای سکوریتی نیز یکی از موارد پر استفاده ی  شیشه سکوریت می باشد.دربهای سکوریتی همان طور که در بالا توضیح داده شد،انواع مختلفی دارد.دربهای کشویی و اسپایدری بر روی یک ریل سوار می شوند.ریل درب سکوریت معمولا از جنس استیل و ضد زنگ می باشد تا در برابر رطوبت مقاومت لازم را داشته باشد.ریل قطعه ای است که باعث می شود درب در آن حرکت کند و باعث باز وبسته شدن درب کشویی می شود.مکانیزم ریل شیشه سکوریت برای درب کشویی دستی و درب اتومات کشویی یکسان می باشد.ریل شیشه یکی از یراق آلات درب سکوریت می باشد،قیمت ریل شیشه سکوریت همانند سایر اقلام دربهای سکوریتی به جنس و متریال استفاده شده در آن دارد.ریل شیشه سکوریت چون در مجاورت هوا ورطوبت قار می گیرد باید از جنسی مرغوب باشد.برای اطلاع از قیمت ریل شیشه سکوریت با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

از آنجایی که ریل شیشه قابل رویت می باشد زیبایی آن اهمیت دارد به همین علت بیشتر از ریلهای فکی و اسپایدری بدین منظور استفاده می کنند.از موارد کاربرد ریل شیشه سکوریت می توان به  حمام های شیشه ای،ویترین مغازه ها،پارتیشن های شیشه ای و بالکنهای شیشه ای اشاره کرد.

 

همچنین بخوانید  نمایندگی آچیلان در کرمانشاه